• Články »
  • Cofidis nabízí několik typů úvěrů, úrok již od 5,9%

Cofidis nabízí několik typů úvěrů, úrok již od 5,9%

Cofidis nabízí transparentní úvěry pro partnery i jednotlivce. Na své si tak přijde téměř každý. Veškeré úkony spojené s úvěrem jsou bez poplatků: vedení účtu, sjednání úvěru, předčasné splácení či mimořádná splátka. V nabídce má nyní několik typů úvěru: partnerská, novomanželská půjčka, půjčka na auto, rekonstrukci, domácnost nebo půjčku zvanou – Hotovost.

Cofidis půjčka

Mimo finančních produktů nabízí Cofidis i možnost pojištění, při neschopnosti splácet úvěr. Pojištění Jistota využívá mnoho klientů této společnosti. Jak samotný název pojištění prozrazuje, je lépe vsadit na jistotu. Úrok u jakéhokoliv produktu je nastaven podle aktuálních úrokových sazeb bank a startuje na 5,9 %. Navíc se během krátké doby dozvíte, zda se vaše žádost shledala se schválením. Tápete-li, který úvěr je pro vás ten pravý, věnujte pozornost následujícím řádkům, kde vám jednotlivé produkty představíme.

Partnerská půjčka

Budete-li žádat půjčku společně s partnerem, získáte tak nižší úrok, tím pádem i vaše splátka bude nižší. K tomuto je zapotřebí uvést partnera jako spolužadatele, při sjednávání smlouvy. Společně tak získáte výhodnější půjčku. Navíc máte možnost nastavit si výši půjčky a dobu splácení, dle vlastních požadavků.

Novomanželská půjčka

Po svatbě se mnoho novomanželů vrhá do společného zařizování hnízdečka lásky. Je to období plné novinek a neopakovatelných zážitků. Rovněž však také starostí, kde vzít na důležité vybavení. Splňte si své sny do 24 měsíců od vaší svatby a využijte úvěru pro novomanžele. Úvěr ve výši 200 tisíc na 90 měsíců pořídíte se skvělou roční úrokovou sazbou 5,9 %. Postačí uvést svého partnera jako spolužadatele a odeslat oddací list. Měsíční splátka tak vychází na 2.741 Kč.

Půjčka na auto

Už každý kluk sní o tom, jak si jednoho dne pořídí své první auto. Ne každý má to štěstí, že jej dostane od tatínka k maturitě. Chcete-li si splnit sen a pořídit nové auto, využijte možnosti půjčka na auto od Cofidis s úrokem od 6,9 % ročně bez dalších poplatků! Úvěr můžete navíc kdykoliv předčasně splatit, a to bez sankcí.

Úvěr na rekonstrukci

Rádi byste svému interiéru vdechli nový život? Sen o nové koupelně či kuchyni můžete nyní zrealizovat díky úvěru na rekonstrukci s úrokem od 9,9% ročně. Úvěr nezahrnuje žádné další poplatky a je možné kdykoliv jej předčasně splatit bez sankcí.

Úvěr pro domácnost

Podobně jako úvěr na rekonstrukci i tento pořídíte s úrokem od 9,9 % ročně. Potřebujete-li nové skříně, postele či obývací stěnu nemusíte se pouze mlsně rozhlížet po prodejně a představovat si, jak by ten nový gauč u vás vypadal hezky. Splatit úvěr lze rovněž kdykoliv a bez jakýchkoliv sankcí.

Půjčka – Hotovost

Pravděpodobně mnohokrát jste si už povzdechli, kde vzít momentálně hotovost? Tato půjčka umožňuje opakované čerpání a doplácení, jak vám to vyhovuje. Ideální je k pokrytí nečekaných výdajů a slouží jako finanční rezerva. Kdykoliv lze bez sankcí splatit vyšší částku, než je její minimální výše. Zřízení půjčky, stejně jako její vedení a splácení je bez poplatků. K této půjčce se vydává Karta Cofidis MasterCard s programem odměn.

Cofidis nabízí několik typů úvěrů, úrok již od 5,9% 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Publikováno: 10. December, 2015

Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 11/02/2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

This entry was posted in Články

Rychlá půjčka

Půjčka: 500 - 4 500 Kč

Splatnost: 1 - 30 dní

Půjčka bez ručitele:
Bezúčelová půjčka:
Rychlá půjčka: