• Články »
  • Japonská půjčka na našem trhu není žádným nováčkem

Japonská půjčka na našem trhu není žádným nováčkem

Jistě i vás v posledních dnech zaujala reklama na nový úvěrový produkt. Je jím Japonská půjčka. Pokud myslíte, že jde o zcela nového poskytovatele, rozhodně tomu tak není. Jedná se jenom o transformaci původního úvěrového produktu, který nesl název Click Credit. Ten byl výrazně zmodernizován, aby odpovídal požadavkům současných žadatelů. Jak v oblasti rychlého vyřízení, tak v oblasti dostupnosti částek. Co zůstalo a co je aktuálně jednou z největších výhod, to jsou především nízké sazby za půjčku. Za každou tisícikorunu zaplatíte jenom 33 Kč navíc.

Japonská půjčka

Půjčit si lze také zdarma

Tím výhody, které Japonská půjčka přináší, rozhodně nekončí. Na co také nesmíme zapomínat, to je i možnost půjčit si zdarma. I díky tomu se Japonská půjčka zařadila mezi ty poskytovatele, kteří tak nabízejí jeden z nejvýhodnějších úvěrových produktů na celém našem trhu. Navíc s jistotou dobrého a kvalitního zázemí. Proč? Jelikož za půjčkou stojí známý nebankovní poskytovatel Home Credit. To jasně ukazuje, že jak tento poskytovatel, tak i předchozí Click Credit nebyli na trhu skutečně žádnými novými hráči.

Co Japonská půjčka nabízí?

Ty hlavní informace o tomto produktu již víme. Podívejme se tedy i na základní charakteristiku, které se týká samotného úvěru. Začneme tím, kolik si lze půjčit. Nejnižší sumou je 1 000 Kč a tou nejvyšší částka 4 999 Kč. Termín splatnosti je pevně daný, a to 30 dní. Pokud však zvládnete peníze vrátit do dvou týdnů, je pro vás půjčka zcela zdarma. Jinak platíte již zmíněnou sazbu 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Japonská půjčka také zaujme svou rychlostí. Vše může být vyřízeno již do deseti minut od podání vaší žádosti. Vše samozřejmě probíhá online. Bez osobních schůzek, bez složitého papírování, stejně jako není třeba ani dokládat informace o vašem příjmu, nebo o vaší bonitě. I to jde dnes zárukou jednoduchého a rychlého vyřízení.


Další články

Půjčka na dárky – jak vybrat tu skutečně správnou?

Půjčky lze využít různými způsoby. Ideální je, pokud nám majetek financovaný půjčkou stále slouží i potom, co ji splatíme. V takovém ...
Read More

Půjčka na rekonstrukci? Pomůže vám nejenom hypotéka

Když se rozhodnete rekonstruovat, tedy zvelebit si své stávající bydlení, máte na výběr několik úvěrových produktů. Kromě těch neúčelových se ...
Read More
Japonská půjčka na našem trhu není žádným nováčkem 5.00/5 (100.00%) 3 votes

Publikováno: 25. August, 2015

Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 11/02/2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

This entry was posted in Články

Rychlá půjčka

Půjčka: 500 - 4 500 Kč

Splatnost: 1 - 30 dní

Půjčka bez ručitele:
Bezúčelová půjčka:
Rychlá půjčka: