Aasa půjčka

Aasa půjčka

Výše půjčky: 20 000 Kč – 50 000 Kč, doba splácení: 6 – 26 měsíců

Tuto půjčku momentálně nenabízíme.

O Aasa

Získat spotřebitelský úvěr prostřednictvím internetu není v dnešní době nic neobvyklého. To mimo jiné nabízí právě Aasa půjčka, která ačkoliv je českou společností, je členem estonské finanční skupiny, které se zaměřuje právě na oblast střední a východní Evropy, a Pobaltí. Už to samo o sobě je zárukou kvalitních služeb, a samozřejmě perfektně zvládnutých procesů, kde nechybí ani kodex odpovědného půjčování.

Aasa půjčka je ideální pro každého, kdo hledá finanční částku v rozmezí 10 až 25 tisíc. Právě to jsou možnosti, kolik si lze půjčit. Samozřejmě konkrétní částku si může zvolit sám klient, při vyplňování žádosti. Stejně tak si může vybrat i dobu, na kterou si peníze půjčuje. Po tu je samozřejmě povinen splácet stanovené splátky. Tato doba je v rozmezí 6 až 36 měsíců. Důležitá je ještě informace o výši úroku, který se drží na příjemných devíti procentech. Za poskytnutí půjčky si společnost připisuje jednorázový poplatek 1 900,- Kč.

Jasné podmínky

Se samotnou žádostí nesouvisí žádné další složité podmínky. Žadatel pouze musí splnit několik základních požadavků. Jedním z nich je i věk, který musí být minimálně 20 let. Dále nesmí mít žadatel negativní záznam v registru dlužníků, a samozřejmě musí mít pravidelný příjem. Na rozdíl od jiných společností, u tohoto bodu toleruje Aasa půjčka i pracovní smlouvy na dobu určitou. Poslední povinností je trvalý pobyt na území České republiky.

Pokud právě vy tyto podmínky splňujete, není nic snazšího, než si o půjčku zažádat. To lze i prostřednictvím formuláře pod tímto článkem. Jeho vyplnění je, na rozdíl od online žádostí jiných společností časově poměrně náročné, protože musíte vyplnit velký počet údajů, uvedená data jsou však nezbytná k tomu, aby mohla být vaše žádost vyhodnocena. Výhodou celého procesu je to, že nebudete muset navštěvovat žádné pobočky, ani obchodní zástupce společnosti nenavštíví vás. Vše tak lze skutečně vyřídit takto online.

Proč právě Aasa:

 • Nízký úrok – Úrok již 9%
 • Rychlost – Rychlé vyřízení online

Jak získat Aasa půjčku?

 • Vyplňte formulář
  Formulář zabere 1 minutu
 • Vyčkejte 24 hodin
  Kontaktuje Vás finanční specialista
 • Půjčka je vaše
  Do několika dní obdržíte peníze

Vlastnosti půjčky

 • Úrok již 9%
 • Bez registru, bez zástavy a ručitele
 • Rychlé vyřízení online

Podmínky půjčky

Pro získání půjčky musíte být zletilá fyzická osoba ve věku 20 – 65 let musíte mít stálý příjem a být bez záznamu v registrech dlužníků.

Aasa půjčka 5.00/5 (100.00%) 1 vote