Acema Credit půjčka

Acema Credit půjčka

Výše půjčky: 100 000 Kč – 5 000 000 Kč, doba splácení: 1 – 20 let

O Aasa

Pokud bychom měli ve stručnosti představit společnost Acema Credit, jedná se o společnost, která v oblasti zajištěných úvěrů působí již 12 let. Její sídlo je v Praze a její cíl je zcela jasný – umožnit klientům prostřednictvím poskytnutých financí splnění jejich snů. Tomu jistě napomohl i vstup zahraničního investora, který ještě více upevnil stabilitu společnosti.

Oproti jiným společnostem se Acema Credit liší především tím, že se pohybuje v řádově mnohem vyšších částkách, než většina nebankovních úvěrových společností. Zatímco ti často končí na hranici několika desítek, maximálně set tisíc, u Acema Credit si lze půjčit až rovných 5 000 000,- Kč. Samozřejmě lze využít i půjčku nižší – od 100 000,- Kč. Vzhledem k částkám jsou tyto úvěry ideální pro každého, kdo potřebuje větší částku, například na rekonstrukci či koupi nemovitosti, nového vozu, nebo další výdaje, na které zkrátka nemá peníze. Kromě částek je samozřejmostí i rozsáhlá doba splatnosti. Ta začíná jedním rokem, a splácet lze až po dobu 20 let.

Půjčka na cokoliv

Na co bude půjčka použita, samozřejmě není podstatné, jelikož to společnost nijak nezjišťuje. Stejně tak nezjišťuje ani to, zda je klient vedený v bankovních či nebankovních registrech nebo jestli má pravidelný příjem. Pro danou půjčku to není podstatné, jelikož ta je ručena nemovitostí, a to doslova jakéhokoliv charakteru. Od její hodnoty se poté odvíjí i maximální částka, která může být klientovi poskytnuta. Díky tomu lze však půjčky využít i na vyplacení exekuce nebo zástavy – ostatně to jsou samostatné služby, které může Acema Credit svým klientům také nabídnout.

Acema Credit není podvod!Mnoho lidí vyhledává na internetu termín Acema Credit podvod. Zde se musíme společnosti Acema zastat, protože veškeré smlouvy a podmínky půjčky jsou maximálně průhledné, dostupné a bez jakýchkoliv chytáků nebo háčků. I proto Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA vyhodnotilo společnost ACEMA Credit jako vítěze velkého testu nebankovních úvěrů. Důkaz zde.

Nízký úrok i pro podnikatele

Výhodou nabízených nebankovních půjček je mimo jiné také to, že nejsou striktně určeny pouze pro fyzické osoby, ale mohou o ně zažádat také podnikatelé. I ti jistě tuto možnost ocení, jelikož tak mohou rychle zrealizovat své podnikatelské plány, a to ať už spuštění nového projektu, nebo třeba rozšíření výroby.

Samozřejmostí, která však ještě nebyla zmíněna, je velmi příznivý úrok. Ten se drží na příznivých 7,99%. Takto nízký úrok patří mezi nejvýhodnější na trhu. Acema Credit si toho je vědoma a svým klientům nabízí garanci nejvýhodnější půjčky – pokud do 14 dnů od podpisu smlouvy najdete výhodnější úvěr, můžete půjčku ZDARMA zrušit.

Proč právě Acema Credit:

 • Nízký úrok – nejnižší úrok na trhu úvěrů se zajištěním nemovitosti – 7,99%
 • Výše půjčky – půjčka až 5 000 000,- Kč na cokoliv se splatností až 20 let
 • Podmínky – bez registru a dokládání příjmu
 • Žádné poplatky – žádné poplatky, transparentní podmínky
 • Kalkulace – profesionální a nezávazná kalkulace ZDARMA

Jak získat Acema Credit půjčku?

 • Vyplňte formulář
  Formulář zabere 1 minutu
 • Vyčkejte 24 hodin
  Kontaktuje Vás finanční specialista
 • Půjčka je vaše
  Do několika dní obdržíte peníze

Vlastnosti půjčky

 • Akční úrok – jen 6,4%!
 • Půjčka až 5 000 000,- Kč
 • Bez registru a dokládání příjmu
 • Žádné poplatky, transparentní podmínky

Podmínky půjčky

Pro získání půjčky musíte být zletilá fyzická osoba.

Acema Credit půjčka 4.11/5 (82.22%) 9 votes