Cetelem půjčka

Cetelem půjčka

Výše půjčky: 20 000 Kč – 1 000 000 Kč, doba splácení: 6 – 120 měsíců

Cetelem půjčka

Inzerce

O Cetelem půjčce

Kvalitní nebankovní poskytovatel nejenom klasické půjčky, ale také kreditních karet, úvěrů na auto, nebo spotřebitelských úvěrů. To vše nabídne společnost Cetelem. To hlavní, co však nabídne, je klasická půjčka, která je určena všem žadatelům, kteří splní několik jednoduchých podmínek. Mezi tyto podmínky patří třeba to, že jsme svéprávnou osobou, která má také vlastní bankovní účet, a to výhradně některé z tuzemských bank. Následnou podmínkou už je jenom zdroj příjmu. Ten musí pocházet ze zaměstnání čí podnikání. V případě první možnosti nesmíme být ve zkušební, nebo výpovědní lhůtě.

Reprezentativní příklad: Příklad splácení u půjčky na 100 000 Kč: délka splácení 60 měsíců, měsíční splátka úvěru 2 070 Kč, roční úroková sazba 8,88 %, RPSN 9,25 %, celková částka splatná klientem 124 200 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. K úvěru lze sjednat pojištění schopnosti splácet v rozsahu SOUBOR STANDARD s úhradou za pojištění 3,99 % z měsíční splátky úvěru. Celková měsíční splátka včetně úhrady za pojištění 2 152 Kč.

Kolik si lze půjčit?

Tou nejnižší sumou, kterou může Cetelem půjčka žadatelům nabídnout, je částka 20 000 Kč. Z té se však lze dostat až na desetinásobek, konkrétně tedy na částku 200 000 korun českých. Samozřejmostí je, že v případě klasické osobní půjčky lze peníze využít na cokoliv. Splátky, které jsou k dispozici, jsou v rozmezí 6 – 84 měsíců. Samozřejmostí je i to, že získané peníze se splácí pravidelně, v předem zadaných intervalech.

Půjčit si však lze i na některé konkrétní věci, jako je auto, nábytek, nebo třeba rekonstrukce, či koupě nemovitosti. V takových případech nabídne Cetelem půjčka ještě o něco zajímavější podmínky, kdy lze získat až 1 000 000 Kč, a to na dobu až 120 měsíčních splátek.

Vyřízení z pohodlí domova a další výhody

Jednou z hlavních výhod je to, že půjčku vyřídíte z pohodlí domova. Potřebné doklady můžete snadno naskenovat či vyfotit a podepsanou smlouvu odešlete poštou. Samozřejmě se nemusíte bát jakýchkoliv poplatků a ihned po podání žádosti budete vědět, zda je půjčka schválena. Dalším pozitivem je ale i finanční odměna za splácení, která tak výrazně snižuje celkový úrok. V rámci něho se lze dostat i na velice příjemnou hodnotu 6,9 procent ročně, čímž se Cetelem půjčka velmi výrazně přibližuje bankovním úvěrům.

Proč právě Cetelem půjčka:

 • Až 200 000,- Kč bez ručitele
 • Peníze můžete mít do 24 hodin
 • Poplatky – žádné skryté poplatky, ani poplatky za poskytnutí
 • Podmínky – půjčka je bezúčelová a bez ručitele

Jak získat Cofidis půjčku?

 • Kontaktujte
  poskytovatele půjčky
 • Vyčkejte
  na zprávu o výsledku
 • Hotovo
  půjčka může být vaše

Vlastnosti půjčky

 • Až 200 000,- Kč bez ručitele
 • Peníze můžete mít do 24 hodin
 • Žádné skryté poplatky, ani poplatky za poskytnutí
 • Půjčka je bezúčelová a bez ručitele

Podmínky půjčky

Půjčka je určena občanům České republiky, pro osoby s trvalým příjmem a bankovním účtem.

Cetelem půjčka 5.00/5 (100.00%) 8 votes

x

Poslední návštěvník stránky - dnes v 03:11,
Bydliště: Červený Kostelec