Cofidis půjčka

Cofidis půjčka

Výše půjčky: 20 000 Kč – 500 000 Kč, doba splácení: 12 – 84 měsíců

Žádost o Cofidis půjčku

Inzerce

O Cofidis půjčce

Celkem 5 možností, na co si můžeme u této společnosti půjčit, jsou zárukou toho, že si skutečně vybereme úvěrový produkt, který skvěle padne i nám. Je jedno, zda potřebujeme koupit auto, rekonstruovat náš byt, financovat naše koníčky, vybavit domácnost, nebo snad potřebujeme peníze, které nejsou limitovány konkrétním účelem. A všechny tyto možnosti nám Cofidis půjčka nabídne. A to samozřejmě s jistotou jednoduché žádosti, kterou lze podat prostřednictvím internetu, tedy online. To znamená jistotu nejenom rychlého, ale také pohodlného zažádání kdykoliv jenom budeme potřebovat nabízenou sumu.

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 120 000 Kč, roční úroková sazba 6,9%, RPSN 6,9, délka splácení 84 měsíců, měsíční splátka 1 793 Kč, celkem zaplatíte 150 612 Kč. Poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč.

Kolik peněz a na jak dlouho získáme?

To nejdůležitější jsou samozřejmě částky, které lze získat. Tou nejnižší sumou, o kterou je možné požádat, je částka 20 000 korun českých. Ta se ale následně šplhá i do stotisícových výšin, protože maximum, které Cofidis půjčka nabídne, je 500 000 Kč, tedy půl milionu českých korun. Od částky, kterou požadujeme, se následně odvíjí také splatnost. Tou nejnižší je doba jednoho roku, tedy 12 měsíců. Naopak maximum, po které lze získané peníze mít, je 84 měsíců. Během této doby e třeba, aby byla Cofidis půjčka splácena v pravidelných měsíčních intervalech, a to až do poslední splátky. Samozřejmostí je, že nejsou účtovány žádné dodatečné poplatky.

Co je k vyřízení půjčky třeba?

V rámci žádosti je nutné doložit také několik dokladů. Mezi ty hlavní patří občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, dále náš bankovní účet kde je jasně patrný příjem a samozřejmě také potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu. To se však týká pouze úvěrů nad 100 000 korun českých. Výjimkou jsou v tomto směru důchodci a matky na mateřské – i ty mohou o peníze žádat. I když není vyžadováno ručení a ručitel, je možné využít spolužadatele, díky kterému se příjmy jednoduše sečtou. Poslední podmínkou je samozřejmě i věková hranice 18 let.

Proč právě Cofidis půjčka:

 • Až 500 000,- Kč bez ručitele
 • Poplatky – žádné skryté poplatky, ani poplatky za poskytnutí
 • Podmínky – půjčka je bezúčelová a bez ručitele

Jak získat Cofidis půjčku?

 • Kontaktujte
  poskytovatele půjčky
 • Vyčkejte
  na zprávu o výsledku
 • Hotovo
  půjčka může být vaše

Vlastnosti půjčky

 • Až 500 000,- Kč bez ručitele
 • Žádné skryté poplatky, ani poplatky za poskytnutí
 • Půjčka je bezúčelová a bez ručitele

Podmínky půjčky

Půjčka je určena občanům České republiky, pro osoby s trvalým příjmem a bankovním účtem.

Cofidis půjčka 4.56/5 (91.11%) 9 votes

x

Poslední návštěvník stránky - dnes v 03:27,
Bydliště: Domažlice