Provident půjčka

Provident půjčka

Výše půjčky: 6 000 Kč – 130 000 Kč, doba splácení: 3 – 36 měsíců

Provident

Inzerce

O Provident

Poměrně velkou stálicí na našem trhu je společnost Provident, která se na nebankovní půjčky v naší zemi specializuje již od roku 1997. Založena však byla ve Velké Británii již v roce 1880. Kvalitu Providentu ukazují také čísla, jelikož se na ni obrátilo již více než čtvrt milionu českých zákazníků.

Tyto zákazníky si půjčka Provident dokázala získat hlavně díky širokému spektru možností. To samozřejmě začíná samotnou částkou, kterou si lze půjčit. Ta nejnižší částka začíná na příjemných 6 000 Kč, což je ideální v případě nutnosti zaplatit menší nečekané výdaje. Nejvyšší možnou částkou je naopak 130 000 korun, což už pokryje i skutečně velké výdaje.

V souvislosti s těmito částkami společnost nabízí i poměrně široké spektrum splatností jako takových. Ty jsou uváděny v týdnech, a lze zvolit buď nejnižší termín, a to 3 týdny, či termín 36 měsíců, který je maximum. Mezi nimi je ještě zlatá střední cesta, a to týdnů 65. Pokud si vyberete kombinaci nejnižší částky a nejkratší doby splácení, rozhodně to nijak nezatíží váš rozpočet, jelikož týdně budete splácet pouze něco málo přes 100 Kč.

Hotovostní nebo bezhotovostní půjčka

Výhodou Providentu je určitě i jeho rychlost a hustá síť obchodních zástupců. Při žádosti o půjčku totiž není nutné nikam jezdit, ale stačí například vyplnit jednoduchý formulář, který najdete i na těchto stránkách. Jeho vyplněním se vaše žádost ihned dostane k obchodnímu zástupci, který vás obratem kontaktuje a domluví s vámi vše potřebné.

Kromě toho, že lze získat peníze v hotovosti, je lze získat i prostřednictvím bankovního účtu. Zde je však nutné počítat s mnohem delším vyřízením (do 13 dnů), než je tomu v případě hotovostní půjčky (48 hodin). Pokud si vyberete hotovostní půjčku, bude za vámi každý týden jezdit obchodní zástupce pro splátku půjčky. Tuto službu si také náležitě zaplatíte, proto určitě doporučujeme využít bezhotovostní formu půjčky. Obojí lze samozřejmě realizovat doslova kdekoliv na celém území ČR, a to jak ve velkých městech, tak v těch nejmenších vesnicích.

Proč právě Provident:

 • Kvalita – oblíbený a přes 15 let prověřený produkt
 • Bez poplatků – Žádné poplatky, transparentní podmínky
 • Smlouva – přehledná smlouva
 • Výběr – hotovostní i bezhotovostní forma půjčky

Jak získat Provident půjčku?

 • Kontaktujte
  poskytovatele půjčky
 • Vyčkejte
  na zprávu o výsledku
 • Hotovo
  půjčka může být vaše

Vlastnosti půjčky

 • Oblíbený finanční produkt
 • Až 130 000 Kč na cokoliv
 • Bez poplatků za poskytnutí půjčky
 • Transparentní podmínky

Podmínky půjčky

Pro získání půjčky musíte být zletilá fyzická osoba a musíte mít stálý příjem.

Provident půjčka 5.00/5 (100.00%) 4 votes