Tesco půjčka – finanční služby

Tesco půjčka

Výše půjčky: 20 000 Kč – 200 000 Kč, doba splácení: 12 – 84 měsíců

Tesco půjčka

Inzerce

O Tesco půjčce

Značku Tesco zná každý, a to hlavně proto, že se jedná o jeden z největších obchodních řetězců. Mimo prodeje potravin ale podniká i ve finančním segmentu, kde je v nabídce produkt známý jako Tesco půjčka. Jedná se o hotovostní půjčku, která vám jako žadatelům může nabídnout až 200 000 Kč. Samozřejmostí je, že pro žádost nemusíte nutně do nejbližšího supermarketu, ale lze si ji podat také z pohodlí domova. Stejně tak není nutné žádat výhradně o tu nejvyšší sumu, jelikož stejně vhod může přijít i ta nejnižší, a to konkrétně 20 000 korun českých. Samozřejmostí je poté rozložení splátek na odpovídající dobu, která může začínat celkem 36 měsíci a může končit na 84 měsících. Samozřejmě konkrétní kombinaci máte v rukou vy jako žadatel.

Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 40 000 Kč – doba splatnosti 36 měsíců – roční úroková sazba 17.87 % – RPSN 19.6 % – poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0 Kč – celková splatná částka 52 272 Kč.

Bez poplatků a s polovičními úroky

Co se k půjčce také vztahuje, to jsou samozřejmě i různé druhy bonusů a výhod. I v tomto směru můžeme konkretizovat. Prvním z nich je to, že vám Tesco půjčka dá 100 Clubcard bodů za každou měsíční splátku. Dále vál ale za splátku v termínu vrátí také polovinu zaplacených úroků, což je cesta, jak úrokovou sazbu výrazně snižovat. Samozřejmostí je také to, že neplatíte nic navíc. Není tak třeba se bát jak poplatků, které by byly spojeny se samotnou online žádostí, tak se není třeba být také poplatků za vyřízení půjčky, nebo třeba za vedení účtu, nebo předčasné splacení.

Pro koho je půjčka vhodná?

Samozřejmě pro toho, kdo potřebuje neúčelový úvěr a samozřejmě splní podmínky, které se k půjčce vážou. Jelikož je samotný schvalovací proces velmi jednoduchý, plně stačí pouze doklady totožnosti a samozřejmě je zde povinnost mít také příjem. S tím souvisí i informace o vašem zaměstnavateli, nebo IČ, pokud jste OSVČ. Kromě plnoletosti už žádné další nároky na žadatele nejsou a tak si může o půjčku říci skutečně téměř každý, kdo danou sumu potřebuje.

Proč právě Tesco půjčka:

 • Až 200 000,- Kč bez ručitele
 • Peníze můžete mít velmi rychle
 • Poplatky – žádné skryté poplatky, ani poplatky za poskytnutí
 • Podmínky – půjčka je bezúčelová a bez ručitele

Jak získat Tesco půjčku?

 • Kontaktujte
  poskytovatele půjčky
 • Vyčkejte
  na zprávu o výsledku
 • Hotovo
  půjčka může být vaše

Vlastnosti půjčky

 • Až 200 000,- Kč bez ručitele
 • Peníze můžete mít velmi rychle
 • Žádné skryté poplatky, ani poplatky za poskytnutí

Podmínky půjčky

Půjčka je určena občanům České republiky, pro osoby s trvalým příjmem a bankovním účtem.

Tesco půjčka – finanční služby 4.52/5 (90.43%) 23 votes

x

Poslední návštěvník stránky - dnes v 03:37,
Bydliště: Bystřice pod Hostýnem