Tommy Stachi půjčka

Tommy Stachi půjčka

Výše půjčky: 5 000 Kč – 150 000 Kč, doba splácení: 18 – 36 měsíců

Tommy Stachi

Inzerce

O Tommy Stachi

Společnost nesoucí název Tommy Stachi působí na našem trhu již od roku 2004, a na rozdíl od mnoha jiných, které jsou dceřinými společnostmi zahraničních gigantů, je ryze českou firmou. Od svého vzniku se specializuje na jeden jasný segment, a to oblast krátkodobých, a poměrně dostupných úvěrových produktů. A více než 20 000 klientů ukazuje, že o tento segment půjček a samotnou společnost Tommy Stachi jistě zájem mají.

Ačkoliv řada firem se jasně orientuje pouze na zaměstnance, Tommy Stachi pokrývá poměrně širokou škálu obyvatelstva. Své půjčky tak nabídne nejenom těm, kteří mají stabilní příjem ze zaměstnání, ale i těm, kteří jsou živnostníky, či lidmi v důchodu. I ten lze totiž počítat za příjem, a proto Tommy Stachi umožňuje získat půjčku i starším generacím.

Až 150 000,- Kč na 3 roky

Samotná škála půjček je poměrně široká, a odpovídají tomu i konkrétní částky. Zatímco spodní hranice začíná na 5 000,- Kč, tou nejvyšší hranicí je částka rovných 150 000,- Kč. Přesto je třeba říci, že pokud pomýšlíte na menší částku, spustila společnost Tommy Stachi službu, kdy nabízí pouze 5 000,- Kč, které by tak mnoha lidem mohlo pomoci pokrýt neočekávané náklady menšího rozsahu. Zpět ale k běžné půjčce. U té si lze samozřejmě zvolit délku splatnosti. Ta může být 18 – 36 měsíců. Pokud jste již stálý klient společnosti, tedy půjčujete si minimálně podruhé, je vám nabídnuta možnost delšího období, a to 3 let, tedy 36 měsíců.

Výhodou půjčky u Tommy Stachi je také to, že si lze zvolit, zda peníze budete chtít hotově na ruku, nebo zaslat na bankovní účet. V případě první možnosti je nutné navštívit pobočku, kde je možné sepsat případné dokumenty a poté ihned odejít s penězi. V případě druhé možnosti lze vše vyřídit z pohodlí vašeho domova, kdy vám smlouvu k podpisu přiveze kurýr, a následně budete mít požadovanou částku připsánu právě na váš účet. A i pokud se bude jednat o žádost nejvyšší, tedy 100 000,- korun českých, není nutný žádný ručitel, a plně vám tak bude stačit doklad o vašem aktuálním příjmu. Můžete využít také možnosti předčasného splacení půjčky zcela bez poplatku a zaplatit pouze za období, kdy máte peníze půjčené.

Proč právě Tommy Stachi:

 • Splacení – předčasné splacení ZDARMA
 • Bez poplatků – žádné poplatky za poskytnutí půjčky
 • Výběr – hotovostní i bezhotovostní forma půjčky

Jak získat Tommi Stachi půjčku?

 • Kontaktujte
  poskytovatele půjčky
 • Vyčkejte
  na zprávu o výsledku
 • Hotovo
  půjčka může být vaše

Vlastnosti půjčky

 • Předčasné splacení ZDARMA
 • Bez poplatků za poskytnutí půjčky
 • Hotovostní i bezhotovostní forma půjčky

Podmínky půjčky

Pro získání půjčky musíte být zletilá fyzická osoba.

Tommy Stachi půjčka 4.54/5 (90.83%) 24 votes