• Články »
  • Nejlevnější a nejvýhodnější půjčka? Víme, která to je!

Nejlevnější a nejvýhodnější půjčka? Víme, která to je!

Vybrali jsme TOP 3 nejvýhodnější půjčky součastnosti

Dnešní doba je po finanční stránce opravdu náročná. Vyjít s penězi je proto pro mnoho lidí nesplnitelným úkolem. Jejich finanční rozpočty jsou napnuté k prasknutí a každý výdaj navíc pro ně představuje obrovskou komplikaci. Možná ani vaše situace není nejrůžovější a rozhodně nepatříte k těm, kteří by měli peněz na rozdávání. Nezoufejte – lidí ve stejné situaci je stále více a všichni mnohdy před jakoukoli investicí obrátí každou korunu minimálně dvakrát.

Nejvýhodnější a nejlevnější půjčka

Půjčky představují rychlou pomoc v nouzi

Ve finanční tísni se spousta lidí obrací na pomoc půjček, které jsou v dnešní době dostupnější nežli kdykoli předtím. Na finančním trhu je k dostání různorodé množství bankovních i nebankovních produktů, které se od sebe odlišují výší úroků, podmínkami pro sjednání či maximální výší nabízené částky. Pro mnoho lidí je právě půjčka jediným řešením, jak v co možná nejrychlejším čase překonat nepříjemnou situaci.

Jak vybrat tu pravou?

V tomto případě více než kdekoli jinde platí, že čím pestřejší nabídka, tím složitější finální výběr. Vybrat si mezi různorodou nabídkou půjček tu pravou není lehké. Ne každá půjčka je ve skutečnosti tak férová, jak se na první pohled tváří a to může být největším kamenem úrazu. Proto je důležité o výběru uvažovat a rozhodovat se pečlivě – jedině tak se nespálíte. Vybrali jsme pro Vás TOP 3 půjčky, které můžete dnes získat.

TOP 3 nejvýhodnější půjčky

Blesková půjčka – peníze zdarma do 10 minut

Název půjčky Blesková půjčka
Výše půjčky 500 – 4 500 Kč
Splatnost 1 – 30 dní
Typ půjčky nebankovní půjčka
První půjčka zdarma ne
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka bez doložení příjmu ne
Půjčka bez kontroly registru ne
Půjčka pro nezaměstnané ne

Kontaktovat Bleskovou půjčku

Perlou mezi nejvýhodnějšími nebankovními produkty je Blesková půjčka, jejíž popularita roste především díky rychlosti, se kterou je vyřizována. Potřebujete-li peníze okamžitě, pak není nad čím váhat. Tato půjčka spadá mezi krátkodobé půjčky – s nimi si můžete půjčit drobnější obnos financí na krátkou dobu splatnosti, zpravidla jeden měsíc. Půjčku poskytuje mezinárodní společnost Hyperia, která si na finančním trhu dokázala zajistit své čestné místo mezi spolehlivými poskytovateli.

Blesková půjčka má celou řadu výhod, proto se není čemu divit, že se na její pomoc spolehlo tolik žadatelů. Mezi největší přednosti tohoto nebankovního produktu je rychlost a benevolentní podmínky. Díky těm na potřebné finance dosáhnou nejen bonitní žadatelé – zaměstnanci, klienti se stálým příjmem – ale i žadatelé, kteří mají nálepku problémoví – nezaměstnaní či žadatelé se záznamem v registru. Dobrou zprávou je, že získané peníze můžete použít na cokoli. Navíc získáte první půjčku zcela zdarma!

Hodnocení: 100%

  • flexibilní půjčka
  • půjčka přímo na míru
  • peníze velmi rychle

Výše půjčky:
500 – 4 500 Kč

Hyperfinance půjčka – porovnání mnoha nebankovní nabídek

Název půjčky Hyperfinance půjčka
Výše půjčky 4 000 – 250 000 Kč
Splatnost 12 – 96 měsíců
Typ půjčky nebankovní půjčka
První půjčka zdarma ne
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka bez doložení příjmu ne
Půjčka bez kontroly registru ne
Půjčka pro nezaměstnané ne

Kontaktovat Hyperfinance půjčku

Mezi nejvýhodnější dlouhodobé produkty právem patří Hyperfinance půjčka, která funguje jako prostředník mezi vámi a nabídkou nebankovních půjček od celé řady poskytovatelů. Porovná pro vás nabídky několika renomovaných institucí, které se zabývají poskytováním nebankovních úvěrů za dostupných podmínek. Dobrou zprávou je, že stačí vyplnit jednu jedinou žádost a tou naráz oslovit vícero společností, které se budou snažit poskytnout vám co možná nejlepší nabídku. Finální výběr půjčky záleží na vás, sami jste tak pány svého rozhodování.

S tímto typem dlouhodobé nebankovní půjčky můžete získat částku až do výše 250 000 Kč s individuální dobou splatnosti, kterou můžete volit od 1 roku do 9 let. Poskytuje finance jak bonitním, tak i nebonitním žadatelům – například nezaměstnaným nebo žadatelům se záznamem v registru dlužníků. Ke sjednání nepotřebujete doložení vašich stabilních příjmů ani ručitele, získané peníze lze použít na cokoli dle vašich potřeb.

Hodnocení: 100%

  • oslovení až 10 půjček najednou
  • peníze velmi rychle
  • férové a transparentní podmínky

Výše půjčky:
4 000 – 250 000 Kč

Air Bank půjčka – vítěz nezávislých testů

Název půjčky Air Bank půjčka
Výše půjčky 5 000 – 600 000 Kč
Splatnost 6 – 96 měsíců
Typ půjčky bankovní půjčka
První půjčka zdarma ne
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka bez doložení příjmu ne
Půjčka bez kontroly registru ne
Půjčka pro nezaměstnané ne

Kontaktovat Air Bank půjčku

Vedle nebankovních půjček existuje i řada bankovních, které jsou mezi lidmi velice oblíbené především pro jejich spolehlivost a férové podmínky. Jedním z nejvyhledávanějších bankovních produktů je Air Bank půjčka, poskytovaná spolehlivou a ověřenou bankovní společností. Svým klientům nabízí férové jednání a jasné podmínky, které dokáže splnit většina žadatelů. Výhodou této půjčky je garantovaná nízká úroková sazba a to po celou dobu trvání půjčky – v případě, že klient svůj závazek bude řádně splácet.

S půjčkou se nepojí žádné náklady navíc, což z tohoto produktu dělá ideální volbu pro chvíle potřeby. Půjčka nabízí částku v rozmezí od 5 000 do 600 000 Kč s dobou splatnosti od 6 do 96 měsíců dle potřeb a možností klienta. Ke sjednání půjčky není zapotřebí doložení příjmů ani ručení další osobou. Air Bank je 6× vítěz testu bankovních půjček (zdroj bankovnipoplatky.com).

Hodnocení: 100%

 

  • výhodná bankovní půjčka
  • vítěz nezávislých testů
  • nízký úrok po celou dobu splácení

Výše půjčky:
5 000 – 600 000 Kč

Nejlevnější a nejvýhodnější půjčka? Víme, která to je! 5.00/5 (100.00%) 3 votes

Publikováno: 26. October, 2015

Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 11/02/2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

This entry was posted in Články

Rychlá půjčka

Půjčka: 500 - 4 500 Kč

Splatnost: 1 - 30 dní

Půjčka bez ručitele:
Bezúčelová půjčka:
Rychlá půjčka: