• Články »
  • Proč je Japonská půjčka tak výhodná?

Proč je Japonská půjčka tak výhodná?

Možná to zní přitažené za vlasy, ale v České republice skutečně existuje úvěr, jenž nese název Japonská půjčka. Tuto novinku na trh uvedl Home Credit a patří k nejlevnějším úvěrům na trhu. Princip tohoto úvěru je snadno pochopitelný.

Japonská půjčka

První půjčku může klient žádat ve výši 1 000 až 4 999 Kč se splatností na 30 dnů. Každá zapůjčená tisícovka vychází na 33 Kč, což je ve srovnání s ostatními nabídkami na trhu nejvýhodnější nabídka současnosti. V případě zájmu o tuto půjčku se žádá on-line a posouzení případného žadatele funguje automaticky bez jakéhokoliv zásahu operátorů. Systém je nastaven tak, že sám vyhodnotí, zda žadatel spadá do rizikové skupiny či má záznam v registru Solus.

Hbité posouzení žádosti

Schválení probíhá rychle, do jediné minuty znáte výsledek. Musíte jen vyplnit základní údaje a odeslat je. Schvalovací proces prochází třemi body:

  • Uvedení telefonního čísla, emailu a udělení souhlasu se zpracováním osobních dat
  • Trvalé bydliště, jméno, příjmení, místo narození, rodné číslo, číslo OP i jeho platnost, státní příslušnost, výběr volitelných služeb, zdroj vašich příjmů
  • Čekání na výsledek posouzení žádosti – 100% schváleno, schváleno pouze částečně či zamítnuto

Systém nelze ošidit

Kdo by chtěl podvádět a vypůjčit si na odcizený občanský průkaz, nesetká se s úspěchem. Během schvalování online je snadné vydávat se za jinou osobu, ovšem systém využívá pokročilé metody v odhadu případného rizika. U každé žádosti využívá zároveň údaje z veřejných dat, jako je například nahlášení ztráty či odcizení OP. Obelstít se ho nepomůže ani žadatelům, kteří mají problémy se splácením dluhů či jim hrozí exekuce. Obezřetně nastavený systém dokáže odhalit rizikové žadatele a automaticky je zamítne.

Finanční prostředky už do 10 minut

Je-li půjčka schválená, objeví se na webu návrh smlouvy. Dokumenty rovněž přijdou na uvedený e-mail klienta a na zadané telefonní číslo bude zaslán potvrzovací kód prostřednictvím SMS. Kdo bude chtít peníze ihned, si pročte smlouvu a poté potvrdí SMS kódem. Následně proběhne ověření identity žadatele, a to tak, že žadatel odešle ze svého účtu na účet Home Credit jedinou korunu. Dojde k ověření a smlouva je uzavřena.

Hodnocení zákazníků: 90%

  • výhodná krátkodobá půjčka
  • peníze velmi rychle
  • transparentní podmínky

Výše půjčky:
1 000 – 10 000 Kč

Proč je Japonská půjčka tak výhodná? 5.00/5 (100.00%) 3 votes

Publikováno: 16. December, 2015

Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 11/02/2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

This entry was posted in Články

Rychlá půjčka

Půjčka: 500 - 4 500 Kč

Splatnost: 1 - 30 dní

Půjčka bez ručitele:
Bezúčelová půjčka:
Rychlá půjčka: