• Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Nabídka prověřených půjček bez prokazování příjmu

Inzerce – Blesková půjčka


Půjčky bez doložení příjmu

Blesková půjčka

Výše půjčky:
500 – 12 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Typ:
nebankovní

Zaplo půjčka

Výše půjčky:
1 000 – 8 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Typ:
nebankovní

CreditOn půjčka

Výše půjčky:
500 – 8 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Typ:
nebankovní

Kredito24 půjčka

Výše půjčky:
1 000 – 8 500 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Typ:
nebankovní

Hyperfinance půjčka

Výše půjčky:
10 000 – 250 000 Kč

Splatnost:
12 – 96 měsíců

Typ:
nebankovní

Půjčkomat půjčka

Výše půjčky:
1 000 – 10 000 Kč

Splatnost:
5 – 31 dní

Typ:
nebankovní

Ferratum půjčka

Výše půjčky:
2 500 – 35 000 Kč

Splatnost:
1 – 45 dní

Typ:
nebankovní

Tesco půjčka

Výše půjčky:
20 000 – 200 000 Kč

Splatnost:
12 – 84 měsíců

Typ:
nebankovní

Cetelem půjčka

Výše půjčky:
20 000 – 1 000 000 Kč

Splatnost:
6 – 120 měsíců

Typ:
nebankovní

Cofidis půjčka

Výše půjčky:
20 000 – 500 000 Kč

Splatnost:
12 – 84 měsíců

Typ:
nebankovní

Aktualizace: Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku.

Myslíte si, že pokud potřebujete půjčku, musíte nutně na pobočku banky, a to s potvrzením o vašem příjmu? Ačkoliv u většiny bank skutečně jinak nepochodíte, existují na současném úvěrovém trhu mnohem jednoduší možnosti, které přináší právě nebankovní půjčka bez doložení příjmu. Ta je tak ideálním řešením pro celou řadu lidí. Někdo zkrátka nemá zaměstnání, jiný pracuje načerno, a další zase nechce, aby se o jeho úvěrových potřebách mluvilo. A tento typ půjčky je skvělou možností, jak uspokojit všechny.

Získat půjčku mohou i problémoví klienti

Obavy z tohoto typu půjčky ale nemusejí mít ani ti, kteří v minulosti měli několik prohřešků, třeba v souvislosti s jiným úvěrem. Jelikož schvalování žádostí probíhá bez registru, není třeba mít obavy z toho, že právě tento problém by žadatelům mohl takzvaně zavřít dveře k požadovaným penězům. Zvláště, pokud je potřebují k tomu, aby dokázali vyřešit svou aktuální nepříjemnou finanční situace.

Vše z pohodlí domova

A že vás výše zmíněné výhody skutečně nadchli? Rozhodně ale nejsou ty jediné, jelikož dalším důležitým faktem je i to, že samotnou žádost lze provést online. Stačí totiž několik základních údajů, a daný formulář můžete odeslat. A jakmile se tak stane, ihned započne i samotný schvalovací proces, který často trvá pouze několik desítek minut. Poté ihned víte, zda vám byla půjčka schválena. A pokud ano, peníze ihned odcházejí na váš účet.

Splnění podmínek je snadné

A co jsme ještě nezmínili? Rozhodně podmínky, za kterých je možné peníze získat. A i ty jsou maximálně benevolentní, jelikož stačí mít tuzemské státní občanství, minimální vek 18 let, a samozřejmě je také nezbytné mít bankovní účet – právě na něho jsou poté poslány požadované peníze. A jakmile se tak stane, není třeba dokládat, na co je využijete. To je čistě pouze na vás samotných.

Kolik můžete získat?

A co jsme ještě nezmínili? Samozřejmě to nejdůležitější, a to je fakt, kolik si vlastně můžete jako klienti půjčit. V daném směru se jedná o libovolné částky do 5 000 Kč. Tu konkrétní si vyberete vy sami, a to dle svých potřeb. Spolu s částkou už si stačí vybrat jenom termín splatnosti, a to od několika dní, po dobu jednoho měsíce. Rázem tak zjistíte i termín, do kdy půjčenou částku vrátit. A pokud byste přece jenom nestíhali, je možné i případné prodloužení.

Ideální v celé řadě životních situací

A pro koho je daná nebankovní půjčka vlastně vhodná? Pro každého, kdo se dostane do krátkodobých finančních problémů. Jistě i vy znáte některou z daných situací, jako je třeba opožděný příchod výplaty, nečekaný výdaj, nebo zaměstnavatel, který nám snížil mzdu, a my konkrétní měsíc nevyšli. Naštěstí nyní i vy víte, že i pro vás existuje poměrně snadné řešení. Stačí si jenom požádat o konkrétní sumu, a poté několik desítek minut počkat.

Půjčka bez doložení příjmu 5.00/5 (100.00%) 10 votes