• Půjčka od lidí a soukromých osob

Půjčka od lidí a soukromých osob

Zonky

Výše půjčky:
20 000 – 300 000 Kč

Splatnost:
6 – 84 měsíců

Typ:
nebankovní

Vracíte se z bankovního domu s nepořízenou? Nemáte nárok na půjčení finančních prostředků běžnou cestou? Pak nezoufejte a využijte dalších možností současného trhu, kterými jsou P2P půjčky, respektive půjčka od soukromé osoby.

Velice populární a dostupná možnost nabytí finančních sum, jež může uspokojit i žadatele, kteří za sebou nemají zrovna nejúspěšnější platební minulost.

Jaké jsou podmínky?

Mezi nesporné výhody tohoto řešení, patří určitě to, že výsledná půjčka vám bude šita přímo na míru. Finance můžete využít na cokoliv, jsou poskytovány bez jakýchkoliv poplatků předem a disponují nízkými úrokovými sazbami, respektive takovými, které jste ochotni akceptovat.

Známým a prověřeným realizátorem půjček od soukromníků je internetový portál Zonky.cz, který sdružuje jak zájemce o peněžní výpomoc, tak věřitele, kteří tímto způsobem chtějí zhodnocovat svoje peníze.

Půjčka od soukromé osoby pak může posloužit nejenom běžnému zaměstnanci, ale také důchodci, ženě na mateřské dovolené nebo studentovi. Princip fungování je velice triviální.

Zvolte si půjčku, která vás zajímá

Jak již bylo zmíněno výše, prostřednictvím uvedeného portálu jsou prezentovány libovolně veliké půjčky od lidí a soukromníků, které se odlišují dobou splatnosti a hlavně úrokovou sazbou.

Na vás je pouze zvolit splátkové podmínky, které jsou pro vás akceptovatelné a rozmyslet se, jaké půjčce od soukromé osoby dáte přednost. Následující proces získání je již otázkou několik formalit. Volit lze mezi půjčkami bez zástavy nebo se zástavou.

P2P půjčky od soukromníků jsou jistě zajímavým a praktickým řešením pro ty, kteří chtějí peníze bez zbytečné úřední mašinérie a ve velice krátké lhůtě. Finance, při jejichž získání je nepotkají žádné problémy a obtíže.

Výhody a nevýhody půjčky od soukromníka:

  • Individuální podmínky
  • Lepší podmínky půjčky než v bance. Záleží na bonitě žadatele
  • Vyřízení z pohodlí domova
  • Riziko pro věřitele při půjčce problémovému klientovi
Půjčka od lidí a soukromých osob 5.00/5 (100.00%) 6 votes