CreditON.cz půjčka

creditON půjčka

Výše půjčky: 500 Kč – 8 000 Kč, doba splácení: 1 – 30 dnů

creditON

O creditON

Výše půjčky 500 – 8 000 Kč (první půjčka)
Splatnost 1 – 30 dní
Úrok od 0% p.a.
RPSN od 0%
Typ půjčky nebankovní půjčka
První půjčka zdarma ano
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka bez doložení příjmu ne
Půjčka bez zástavy ano
Půjčka bez kontroly registru ne
Půjčka pro nezaměstnané ne

Společnost CreditON nabízí takzvané půjčky před výplatou. Jedná se o odnož lotyšské společnosti, která za dobu svého působení na českém trhu vyřídila požadavky více než 20 000 klientů. Toho dosáhla hlavně díky perfektně zvládnutým procesům a také díky několika jasně daných aspektů.

Společnost CreditON si totiž zakládá především na rychlosti. Vše probíhá víceméně automaticky, a tak jsou klienti ověřeni a schváleni během pár minut, a v dané chvíli také může na jejich účet odejít i požadovaná částka. To vše se dá bez problémů zvládnout i do 30 minut. Což v době, kdy lidé potřebují peníze téměř okamžitě, rozhodně řada z nich uvítá.

Celý proces je z pohledu klienta velmi jednoduchý. Vše začíná samotnou žádostí. Ihned po vyplnění a odeslání začne onen firemní automatizovaný proces. Prvním krokem je obdržení unikátního kódu, který slouží pro ověření vašeho telefonu. Ten vložíte do příslušného pole a následně už jenom čekáte na zprávu o tom, zda jste schváleni, nebo ne. Pokud ano, můžete do pár desítek minut očekávat také odeslání peněz na váš účet.

Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 8 000 Kč, doba trvání smlouvy 30 dní, 0 % úroková sazba, RPSN 0 %, poplatek 0 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8 000 Kč. Půjčka CreditOn – včetně její výše – je podmíněna kladným posouzením bonity zákazníka. V případě nesplacení půjčky jsou dlužníkovi účtovány dodatečné náklady spojené s vymáháním dluhu: náklady na telefonickou výzvu 100 Kč, 50 Kč za odeslanou výzvu pomocí SMS zprávy, 30 Kč za odeslanou výzvu pomocí e-mailu, 500 Kč za odeslanou výzvu pomocí dopisu. V určitých případech může být požadováno, aby dlužník pokryl náklady na případné soudní vymáhání dluhu.

Tabulka splátek

Výše půjčky Splatnost půjčky Poplatek půjčky Vrátíte
500,- Kč 30 dní 0,- Kč 500,- Kč
1 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 1 000,- Kč
2 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 2 000,- Kč
3 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 3 000,- Kč
8 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 8 000,- Kč

První půjčka až 8 000,- Kč ZDARMA

Půjčit si lze samozřejmě poměrně širokou škálu finančních prostředků. Ty u společnosti CreditON, v případě první půjčky, začínají na částce 500,- Kč a končí na hodnotě 4 000,- Kč. Jak se ukázalo, tyto částky jsou pro mnohé klienty jedny z nejpožadovanějších, jelikož často potřebují řešit pouze menší výdaje, a tak jim dané půjčky vyjdou maximálně vstříc. Každý klient má samozřejmě možnost zvolit si i datum splatnosti. To může být od jednoho dne, až do jednoho měsíce.

Po první půjčce se stanete stálým klientem a můžete si o půjčku opět kdykoliv požádat, a to mnohem snadněji a rychleji, jelikož jste v daném systému vedeni jako bezproblémový klient. Navíc máte možnost získat i mnohem větší částky – až 20 000,- Kč, které by v případě potřeby lépe pokryly vaše požadavky a nenadálé finanční výdaje.

Proč právě creditON:

 • Nyní akce – první půjčka zcela ZDARMA
 • Poplatky – žádné skryté poplatky, ani poplatky za poskytnutí
 • Rychlost – peníze již do 30 minut k dispozici

Jak získat creditON půjčku?

 • Kontaktujte
  poskytovatele půjčky
 • Vyčkejte
  na zprávu o výsledku
 • Hotovo
  půjčka může být vaše

Výhody

 • První půjčka zcela ZDARMA
 • Rychlé vyřízení půjčky
 • Peníze již do 30 minut na účtu

Podmínky

Pro získání půjčky musíte být občanem České republiky ve věku od 18 do 75 let. Mít po ruce mobilní telefon a vlastnit bankovní účet, nebo mít dispoziční právo k jinému účtu a mít stálý příjem.

Časté dotazy

Jaké doklady je třeba mít pro získání půjčky od creditON.cz?

K získání půjčky potřebujete doklady o příjmu za poslední 3 měsíce (výplatní pásky, výpisy z účtu, výměr od státu), vlastní mobilní telefon, přístup k internetu a vlastní bankovní účet nebo dispoziční právo k jinému bankovnímu účtu.

Mohu si zažádat o půjčku i případě, že někdo z rodiny již od Vás půjčku získal a je aktivní?

Ne, aktivní půjčka může být vždy pouze 1 na každou jednotlivou domácnost. Ihned poté, co příslušník Vaší domácnosti půjčku splatí, si můžete o novou půjčku zažádat.

CreditON.cz půjčka 4.75/5 (95.00%) 8 votes