Kredito24 půjčka

Kredito24.cz půjčka

Výše půjčky: 1 000 Kč – 8 500 Kč, doba splatnosti: 1 – 30 dnů

Kredito24

O Kredito24.cz

Výše půjčky 1 000 – 8 500 Kč (první půjčka)
Splatnost 1 – 30 dní
Úrok od 365% p.a.
RPSN od 2334 %
Typ půjčky nebankovní půjčka
První půjčka zdarma ne
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka bez doložení příjmu ne
Půjčka bez zástavy ano
Půjčka bez kontroly registru ne
Půjčka pro nezaměstnané ne

V oblasti takzvaných mikropůjček, tedy půjček, které jsou zaměřeny na malé částky do výplaty, podniká i společnost Kredito24. Ta není ryze Českou společností, ale má německé kořeny, které jsou jistotou preciznosti a určité stability. A právě proto se na ni mnoho klientů obrací a žádá půjčky, které jim v aktuální situaci přijdou vhod. A tím hlavním důvodem, proč učinit žádost právě u Kredito24, je především rychlost.

Reprezentativní příklad:
Půjčka ve výši 3 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 365%, RPSN 2 334%, výše splátky 900 Kč.

Jak už to u těchto drobných půjček bývá, samotný klient si může sám zvolit, kolik přesně potřebuje půjčit. Tou nejnižší částkou je u Kredito24 je částka 1 000,- Kč. Tou nejvyšší  5 000,- Kč v případě první půjčky. Druhá a každá další půjčka může být ve výši až 12 500,- Kč. Samozřejmě spolu s danou sumou si lze určit i délku splatnosti, tedy konkrétní datum, do kterého bude samotná půjčka splacena. Nejkratší období je jeden den, přičemž ten nejdelší je rovných 30 dní. Kredito24 však přichází se zajímavou promoakcí – pokud klient svou první půjčku vrátí v řádném termínu, neplatí žádné úroky. Pokud tedy potřebujete peníze co nejrychleji, využijte formulář na našem webu a o půjčku si zažádejte.

Rychlá půjčka

Jak jsme již naznačili, je u Kredito24 nejenom samozřejmostí, ale i výsadou rychlost. A to především samotného schválení. Vyhodnocení vaší žádosti a případné schválení totiž proběhne během několika vteřin, maximálně minut. Ve stejnou chvíli také odcházejí peníze na váš účet, kam se během chvíle připíší. Vše tak lze stihnout nejdéle za 15 minut. To je dáno i tím, že lze vše vyřídit prostřednictvím internetu – tedy vyplníte žádost, a následně již nemusíte nic dokládat, a pouze čekáte. Ve světě byrokracie a smluv je tato forma velmi výhodnou pro každého, kdo se také nechce trápit s papírováním.

Proč právě Kredito24 půjčka:

 • Rychlost – vyřízení půjčky do několika minut

Jak získat Kredito24 půjčku?

 • Kontaktujte
  poskytovatele půjčky
 • Vyčkejte
  na zprávu o výsledku
 • Hotovo
  půjčka může být vaše

Vlastnosti půjčky

 • Vyřízení do několika minut

Podmínky půjčky

Pro získání půjčky musíte být zletilá fyzická osoba.

Časté dotazy:

Jak dlouho budu čekat na vyřízení žádosti?

Do několika minut od vyplnění žádosti budete informováni o schválení/zamítnutí žádosti.

Kredito24 půjčka 4.88/5 (97.50%) 8 votes