OMEGA půjčka

OMEGA půjčka

Výše půjčky: 500 Kč – 4 500 Kč, doba splácení: 1 – 30 dnů

Žádost o půjčku OMEGA

Poskytovatel této půjčky momentálně půjčku nenabízí.

O OMEGA půjčka

Jednou z poměrně nových společností na našem trhu je jistě i OMEGA půjčka, které do tohoto odvětví vstoupila v roce 2012. Společnost má jasně specifikované své pole působnosti, a orientuje se výhradně na poskytování takzvaných půjček před výplatou, tedy půjček v řádech stovek až desetitisíce korun.

Stejná je tak i škála finančních prostředků, kterou si případný žadatel může zvolit. Startovací částkou je 500,- Kč, a tou nejvyšší sumou je částka 10 000,- Kč. V případě první půjčky lze zažádat až o 4 500,- Kč. Konkrétní částku si daný klient zvolí již při samotné žádosti. Totéž lze říci o době splatnosti. Charakteristika těchto drobných půjček je taková, že se získané peníze nesplácí průběžně, ale je třeba je vrátit do pevně stanoveného data. V tomto případě nabízí OMEGA půjčka dva termíny, a to patnáctidenní a třicetidenní.

Půjčka i pro nezaměstnané

Výhodou půjček, které OMEGA půjčka nabízí, je především jejich široká dostupnost. Protože není nutné konkrétní prokazování příjmu ani účelu, mohou půjčky využívat nejenom zaměstnanci a podnikatelé, ale třeba také důchodci, či studenti, kterým jistě taková finanční injekce přijde vhod. Výhodou je také to, že o půjčku mohou žádat i osoby, které jsou nezaměstnané. Ty by u jiných typů neměli šanci. Takto jim OMEGA půjčka pomůže vyřešit aktuální finanční problémy.

Samozřejmostí, na kterou je OMEGA půjčka také hrdá, je i celková transparentnost. Klient při samotné žádosti nejenom vidí, kolik a na jak dlouho si půjčuje, ale vidí také to, kolik přesně musí do daného data vrátit. Drobnou komplikací u těchto půjček je to, že osoba žadatele by neměla být záznam v registru dlužníků. Pokud tedy nikomu aktuálně nedlužíte, nemusíte mít s žádostí jakoukoliv obavu a i vám může OMEGA půjčka pomoci.

Proč právě OMEGA půjčka:

 • Podmínky – půjčka je dokládání příjmu
 • Rychlost – peníze do 30 minut k dispozici
 • Bez podpisu – není potřeba podepisovat smlouvu

Další doporučené půjčky

Blesková půjčka

Výše půjčky:
500 – 12 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Typ:
nebankovní

Zaplo půjčka

Výše půjčky:
1 000 – 8 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Typ:
nebankovní

Jak získat OMEGA půjčku?

 • Vyplňte formulář
  Formulář zabere 2 minuty
 • Vyčkejte 5 minut
  Dostanete zprávu o výsledku
 • Půjčka je vaše
  Do 30 minut obdržíte peníze

Vlastnosti půjčky

 • Půjčka bez podpisu smlouvy
 • Půjčka bez dokládání příjmu
 • Půjčka i pro nezaměstnané
 • Peníze do 30 minut na účtu

Podmínky půjčky

Pro získání půjčky musíte být občanem České republiky starší 18 let s aktivním připojením do mobilní sítě. Nesmíte mít záznam v registru dlužníků.

OMEGA půjčka 5.00/5 (100.00%) 1 vote