Ferratum půjčka

Ferratum půjčkaVýše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč, doba splácení: 1 – 45 dní

O Ferratum

Výše půjčky 500 – 10 000 Kč (první půjčka)
Splatnost 7 – 45 dní
Úrok od 389,33 % p.a.
RPSN od 2304 %
Typ půjčky nebankovní půjčka
První půjčka zdarma ano
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka bez doložení příjmu ne
Půjčka bez zástavy ano
Půjčka bez kontroly registru ne
Půjčka pro nezaměstnané ne

Tou nejdéle působící společností v oblasti půjček před výplatou je společnost Ferratum. Nejenom že má pobočky po mnoha zemích světa, ale na evropském území funguje již od roku 2005. Po celém světě má několik milionů spokojených klientů, z nichž řada je právě z České republiky.

Velkou výhodou společnosti Ferratum je především její rychlost. Za tou spočívají nejenom velmi dobře nastavené interní procesy, ale samozřejmě i poměrně snadné podmínky pro získání půjčky. Jediné co stačí, je doklad totožnosti. Nic jiného není požadováno. Pokud ho máte po ruce a o půjčku chcete požádat, můžete k žádosti využít i náš formulář pod tímto článkem, který je opravdu jednoduché vyplnit. Jeho odesláním spustíte samotný proces žádosti. A vše netrvá déle, než několik desítek minut.

Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 9 100 Kč – doba splatnosti 30 dní – roční úroková sazba 401.50 % – RPSN 3113 % – poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0 Kč – celková splacená suma 12 103 Kč.

První půjčka zcela zdarma

Určitě je třeba zmínit, kolik si lze u Ferratum půjčit. Částky začínají na 500 korunách a končí na hodnotě rovných 4 500 Kč. Je na samotném klientovi, kolik si sám zvolí. Co se týče splatnosti, tu může zvolit v délce 1 až 30 dní.

Pokud mluvíme o vrácení půjčených peněz, u těchto půjček se standardně nevrací v měsíčních splátkách, ale celou částku je třeba vrátit jednorázově, a to do zvoleného data splatnosti. Vzhledem k menším částkám to však pro klienty není problém. Ti navíc mohou využít také možnost prodloužení této lhůty, které jim Ferratum taktéž nabízí.

Proč právě Ferratum:

 • Výše půjčky – první půjčka až 10 000,- Kč
 • Bez poplatků – žádné registrační ani skryté poplatky

Jak získat Ferratum půjčku?

 • Vyplňte formulář
  Formulář zabere 2 minuty
 • Vyčkejte 5 minut
  Dostanete zprávu o výsledku
 • Půjčka je vaše
  Do 60 minut obdržíte peníze

Vlastnosti půjčky

 • Žádné registrační poplatky
 • Půjčka bez registru
 • Půjčka bez dokládání příjmu
 • Peníze do 60 minut na účtu

Podmínky půjčky

Jediným omezením je věk, musíte být ve věku 21 – 75 let. Pro úspěšné vyřízení žádosti nesmíte mít u Ferratum již běžící, nebo jinou nesplacenou půjčku.

Ferratum půjčka 4.43/5 (88.57%) 7 votes