MoneyNow! půjčka

MoneyNow půjčka

Výše půjčky: 500 Kč – 4 500 Kč, doba splácení: 15 nebo 30 dní

Žádost o půjčku MoneyNow

Poskytovatel této půjčky momentálně půjčku nenabízí.

O MoneyNow půjčka

Jednou ze společností nabízející tzv. půjčky před výplatou je i společnost MoneyNow!, která působí výhradně na našem trhu a specializuje se pouze na tuzemské klienty, kterým poskytuje právě oblíbené půjčky před výplatou, jak jsou tyto typy úvěrů také nazývány.

U společnosti MoneyNow! si tak můžete zažádat o částku v rozmezí 500,- Kč až 4500,- Kč. To platí v případě, že jste novým klientem. Pokud jste již stávající klient, můžete zažádat o částku až 10 000,- Kč. A to kdykoliv během dne, sedm dní v týdnu. Samotný proces žádosti i schválení je samozřejmě velmi rychlý, MoneyNow! se chlubí tím, že vše dokáže zvládnout během jedné hodiny – a to včetně doby potřebné k tomu, aby se peníze připsaly na váš účet. Využívá totiž bankovní účty u většiny českých bank, a tak peníze zašle ze stejné banky, jakou má klient.

S MoneyNow snadno a rychle

V souvislosti s částkami lze zvolit také termín splatnosti. Ten je buď 15, nebo 30 dní. Tyto drobné půjčky se nesplácí měsíčně, ale do zvoleného data je musí klient vrátit kompletně, včetně příslušného úroku. Dané datum splatnosti i výši úroku a částky, kterou je nutné vrátit, se klient dozví již při samotné žádosti. Ta spočívá pouze ve vyplnění jednoduchého formuláře. To lze učinit i na našem webu a můžete si tak si o půjčku od společnosti MoneyNow! snadno zažádat. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je občanský průkaz. Žádné jiné dokumenty a informace nejsou vyžadovány, a nebudete je ani později muset dokládat.

Mezi další podmínky, které se na půjčku MoneyNow! vztahují, je věk žadatele. Ten musí být v rozmezí 18 a 75 lety. Zároveň by měl mít daný žadatel příjem, a samozřejmě by neměl být dlužníkem některé z bankovních nebo nebankovních institucí. To však není nikterak dokládáno a stačí čestné prohlášení – tedy zaškrtnutí příslušného políčka v žádosti. Po jejím odeslání je třeba projít ověřovacím procesem, který spočívá v zaslání jedné koruny na účet společnosti MoneyNow!. Ta tak ověří nejenom existenci daného žadatele, ale i jeho bankovního účtu. Jakmile je verifikace kompletní, může dojít k samotnému schválení žádosti a odeslání příslušné částky na účet žadatele.

Proč právě MoneyNow půjčka:

Jak získat MoneyNow půjčku?

 • Vyplňte formulář
  Formulář zabere 2 minuty
 • Vyčkejte 5 minut
  Dostanete zprávu o výsledku
 • Půjčka je vaše
  Do 15 minut obdržíte peníze

Vlastnosti půjčky

 • Půjčka bez podpisu smlouvy
 • Půjčka bez dokládání příjmu
 • Peníze do 15 minut na účtu

Podmínky půjčky

Pro získání půjčky musíte být občanem České republiky ve věku od 18 do 75 let. Musíte mít stálý příjem, účet v některé z českých bank a aktivní připojení do mobilní sítě. Nesmíte mít dluhy a být vedeni v registru dlužníků.

MoneyNow! půjčka 4.81/5 (96.19%) 21 votes