Půjčka7

Půjčka7.cz půjčka

Výše půjčky: 1 000 Kč – 4 000 Kč, doba splatnosti: 7 – 28 dnů

Žádost o půjčku Půjčka7

Inzerce

O Půjčka7.cz

Z hlediska dostupnosti a rychlosti je Půjčka7 produktem, který dokáže zcela určitě zaujmout. Jak samotná společnost uvádí, je schopna odeslat požadovanou částku již do 15 minut od samotné žádosti. Ta je provedena jednoduše online, a spočívá v tom, že si sám klient zvolí kombinaci částky, a termínu splatnosti. Částky, které Půjčka7 nabízí, se pohybují od jednoho, do pěti tisíc korun. Z hlediska termínů si lze zvolit hned ze čtyř možných, a tak si lze peníze půjčit na 7, 14, 21 nebo 28 dnů.

Jednou z výhod, kterou společnost Půjčka7 nabízí, není pouze rychlost a jednoduchost, ale i možnost prodloužení termínu. To je vhodné, pokud do daného data nestíháte peníze vrátit. A samozřejmě stejně jako samotná žádost, i toto prodloužení, tedy žádost o delší splatnost, probíhá online.

Snadná žádost

Samozřejmě abyste mohli u společnosti Půjčka7 získat požadované peníze, čeká vás malá drobnost, a to zaslání symbolického ověřovacího poplatku. Následně již nic nebrání v tom, aby se vám peníze připsaly na váš účet. A to ať už jste student, nezaměstnaní, nebo třeba maminka na mateřské dovolené. Ti všichni mohou po splnění jednoduchých a běžných podmínek zažádat o půjčku. A ačkoliv jsme zatím zmínili pouze možnost online žádosti, u společnosti Půjčka7 lze zažádat i prostřednictvím mobilního telefonu, kdy stačí zaslat SMS v příslušném tvaru. A to za stejných podmínek a možností, jako u online žádosti.

Proč právě Půjčka7 půjčka:

 • Rychlost – vyřízení půjčky do několika minut

Jak získat Půjčka7 půjčku?

 • Kontaktujte
  poskytovatele půjčky
 • Vyčkejte
  na zprávu o výsledku
 • Hotovo
  půjčka může být vaše

Vlastnosti půjčky

 • Do pár minut máte peníze na účtu

Podmínky půjčky

Pro získání půjčky musíte být občanem ČR ve věku od 21 let.

Půjčka7 5.00/5 (100.00%) 4 votes