Půjčkomat.cz

Půjčkomat

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč, doba splácení: 5 nebo 31 dní

Žádost o půjčku Půjčkomat

Inzerce

O Půjčkomat.cz

V oblasti takzvaných rychlých půjček neboli půjček před výplatou je aktivní také Půjčkomat, který provozuje společnost Friendly Finance, s.r.o. Samotný Půjčkomat má s těmito druhy úvěrů řadu zkušeností, a to především ze skandinávských zemí, kde tento typ úvěrových produktů vznikl, a kde se stejně jako u nás těší velké oblibě.

Výhody podobných půjček jsou jasné – rychlost, transparentnost a jednoduchá žádost. A jinak tomu samozřejmě není ani na Pujčkomatu, kde si můžete zažádat o částku v rozmezí 500,- až 10 000,- Kč. Kvůli tomu samozřejmě není nutné navštěvovat web společnosti, ale lze žádost učinit mnohem snadněji, a to prostřednictvím našich stránek (formulář naleznete pod tímto článkem). Spolu s volbou částky si klient volí také dobu, na kterou si peníze půjčí. Do této doby je samozřejmě nutné danou sumu splatit. Nejkratším možným termínem je 5 dní, a nejdelším potom jeden měsíc, tedy konkrétně 31 dní. Při samotné žádosti samozřejmě uvidíte, kolik přesně je nutné do daného data vrátit.

Půjčkomat

Jelikož se půjčka nesplácí postupně, ale je třeba ji vrátit najednou, může to pro klienty znamenat různé komplikace. Těm však Půjčkomat umožní si stanovený termín splatnosti posunout, a to až o 28 dní. Mezi další výhody jistě patří to, že vám k samotné žádosti plně stačí pouze občanský průkaz. Mezi další podmínky potom patří věk, který je stanoven na minimálně 18 let. Mladší osoby bohužel žádat zatím nemohou.

Vzhledem k takto jednoduchým podmínkám, samotné žádosti a procesu schvalování tak lze celou půjčku vyřídit velmi rychle. Samotný Půjčkomat se chlubí, že vše zvládá v časech okolo 10 minut – a to včetně ověření klienta, schválení jeho půjčky i toho, že mu pošle na účet peníze. Ty jsou navíc často připsány téměř okamžitě, jelikož společnost disponuje účty v několika tuzemských bankách a tak peníze posílá z té, ze které půjdou nejkratší dobu.

Proč právě Půjčkomat:

 • Rychlost – peníze velmi rychle k dispozici
 • Bez poplatků – žádné registrační ani skryté poplatky

Jak získat Půjčkomat půjčku?

 • Kontaktujte
  poskytovatele půjčky
 • Vyčkejte
  na zprávu o výsledku
 • Hotovo
  půjčka může být vaše

Vlastnosti půjčky

 • Půjčka až 10 000,- Kč
 • Peníze velmi rychle na účtu

Podmínky půjčky

Půjčku může získat každá fyzická osoba starší 18-ti let s trvalým příjmem, která nemá žádné neuhrazené dluhy u jiné instituce.

Půjčkomat.cz 4.17/5 (83.33%) 6 votes