• Články »
  • Půjčky bez navýšení, bez úroku a bez poplatku

Půjčky bez navýšení, bez úroku a bez poplatku

Hledat tu nejvýhodnější půjčku na trhu by mělo být pro každého přirozenou věcí. A to z toho důvodu, že čím nižší je úrok a RPSN, tím méně lze přeplatit. Klasické banky, ale i některé výhodnější nebankovní společnosti dokázaly stlačit úroky u svých spotřebitelských půjček na hranici 5 – 10 procent. Stále však lehce zaostávají za možnostmi, které nabídne rychlá půjčka. Společně se podíváme na 4 varianty, jak získat úvěr zcela zdarma. Tedy bez úroků, bez poplatků, stejně jako i bez RPSN.

Půjčka Zaplo

První ze známých představitelů, který může možnost bezplatné půjčky nabídnout. Jde o poměrně vyhledávanou společnost, a to mimo jiné i díky masivním reklamním kampaním. Pokud si půjčíte poprvé, máte možnost jako zákazníci získat sumu ve výši až 8 000 Kč, která nebude žádným úrokem zatížena. A to pokud ji splatíte ve zvoleném termínu, který může být v rozmezí 7 – 30 dní. Konkrétní dobu si volíte sami, jako žadatelé o peníze.

Potěší určitě také fakt, že vyřízení úvěru proběhne online, z pohodlí domova. I když není třeba potvrzení o příjmu, nevyhnete se korunovému ověřovacímu poplatku, nebo nutnosti zaslat i kopii svých dokladů. Co naopak potěší, to je rychlé odeslání peněz, které můžete získat dvěma způsoby:

  • Převodem na váš bankovní účet
  • V hotovosti na pobočkách trafiky Geco

Japonská půjčka

Tento poskytovatel není na trhu zase až tak velkým nováčkem, jak by se mohlo zdát. Došlo k přejmenování společnosti Click Credit, která aktuálně používá název právě Japonská půjčka. Za ní stojí významná společnost Home Credit, což samo o sobě dává jistoty férového přístupu a transparentních podmínek.

Navíc potěší i možnost získání půjčky zcela zdarma. I zde je několik omezení. Prvním z nich je přirozeně nutnost žádat si o peníze poprvé. Dále je třeba počítat i s termínem splatnosti, který je stanovený na 14 dní. Právě ten je podmínkou pro to, aby byla půjčka bez poplatku nabídnuta. Samozřejmostí je možnost využití na cokoliv, stejně jako možnost půjčit si sumu v rozmezí 1 000 – 10 000 Kč. Právě tolik je určeno klientům, kteří si žádají poprvé. Při opakovaných žádostech lze dosáhnout až na částku 15 000 Kč.

CreditON

S nabídkou bezúročné půjčky přichází i tento poskytovatel. V souvislosti s možnostmi musíme říci, že je velmi podobný půjčce Zaplo. I zde totiž platí, že si můžeme půjčit sumu ve výši až 8 000 Kč, na dobu v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní. Také v tomto případě platí, že je vše vyřízeno z pohodlí domova, stejně jako platí, že půjčka bez úroku je určena výhradně pro nové klienty. Na co však musíme upozornit, to je fakt, že v případě společnost CreditOn může být požadováno potvrzení o příjmu od vašeho zaměstnavatele. Tato rychlá půjčka tedy není z hlediska jednoduchosti taková, jako je tomu u jejích konkurentů.

Ferratum

Poslední ze čtveřice poskytovatelů, kteří dokážou půjčit bezplatně. Jde o společnost Ferratum, která díky získání bankovní licence může i na našem trhu vystupovat jako banka. To nám jako žadatelům přirozeně přináší několik jistot spojených s férovým přístupem. Sem se jistě řadí i celková transparentnost, kdy i bezúročná půjčka má jasně dané podmínky. Ty potěší především tím, že na výběr je hned ze tří úvěrových produktů s označením:

  • Credit
  • Plus
  • Micro

Právě poslední možnost se však týká toho, že lze získat peníze zcela zdarma. K dispozici je až 9 000 korun českých, využitelných na cokoliv. Oproti konkurentům potěší i termín splatnosti. Ten začíná na délce jednoho týdne, přičemž nejdelší možná doba není jeden měsíc, ale je to celých 45 kalendářních dní. Následně stačí vrátit tolik, kolik přišlo v rámci první půjčky na účet.

Nepůjčujte si zbytečně

Možnosti daných půjček rozhodně lákají a tak je jasné, že se půjčka bez poplatku těší velkému zájmu. Zároveň proto varujeme před zbytečným zadlužováním. Vždy je ideální zkusit negativní finanční situaci vyřešit jinými způsoby, než právě půjčkou. Špatné je také půjčovat si na skutečné zbytečnosti, nebo si brát více peněz, než finálně potřebujeme. I když půjčka bez úroku může na první pohled vypadat jako produkt bez rizika, neopomíjejme nutnost jejího splacení v termínu.

Pokud by nedošlo k tomu, že peníze včas nevrátíme, jsou nám úroky zpětně doúčtovány. Pokud pomineme Japonskou půjčku, kde se za každou tisícikorunu zaplatí navíc zhruba 33 Kč, jsou ostatní poskytovatelé poměrně nekompromisní. U nich totiž platíme úrok až 30 procent z půjčené částky. Nehledě na následné poplatky spojené s prodloužením termínu splatnosti, které mohou být v podobné výši. Je tedy jasné, že bezúročná půjčka se vyplatí skutečně jenom ve chvíli, kdy ji zvládnete bez potíží vrátit včas.

Půjčky bez navýšení, bez úroku a bez poplatku 5.00/5 (100.00%) 3 votes

Publikováno: 26. July, 2016

Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 11/02/2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

This entry was posted in Články

Rychlá půjčka

Půjčka: 500 - 4 500 Kč

Splatnost: 1 - 30 dní

Půjčka bez ručitele:
Bezúčelová půjčka:
Rychlá půjčka: