• Články »
  • Půjčky pro zadlužené? I pro dlužníky existují půjčky

Půjčky pro zadlužené? I pro dlužníky existují půjčky

Přehled půjček, které může získat téměř kdokoliv

Půjčky pro zadlužené zní nejspíš děsivě, proto nám dáte určitě za pravdu, že lepit jednu půjčku druhou není zrovna příliš dobrý nápad. Ovšem je zapotřebí dívat se na tuto problematiku také z jiného úhlu.

Pan Petr mohl mít před dvěma lety velmi vážné finanční problémy, proto se dostal do tíživé situace a neschopnosti splácet své závazky. Mít u kterékoliv společnosti škraloup se nevyplácí. To pan Petr již bezesporu ví, proto má stabilní práci i příjem a vše řádně splácí. Jenže se mu pokazila automatická pračka a nutně potřebuje koupit novou. S nálepkou neplatiče toho příliš nezmůže.

Skutečné životní příběhy a nálepky „neplatičů“

V bance mu určitě nic nepůjčí a v prodejně mu zboží na splátky také nedají. Je možné, že vám příběh Petra připomíná i váš vlastní. Ono neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Pokazit se může cokoliv a je nutné situaci vyřešit. Naštěstí existuje pár nebankovních společností, kde do registru dlužníků nenahlížejí. Dokonce i v případě, že momentálně práci nemáte, lze si peníze vypůjčit.

Typy registru dlužníků

Jásat nad tím, že si sjednáte jakoukoliv nebankovní půjčku, když máte vroubek v bankovním sektoru, by bylo předčasné. Dluhy jsou v dnešní době zkrátka moderní a dostat se do registru lze i díky takové banalitě, jako je přečerpaný kontokorent. Do registru dlužníků nahlížejí jednak banky, finanční instituce, leasingové společnosti, ale i nebankovní společnosti. Jde o to prověřit důvěryhodnost potencionálního klienta obzvlášť, když se uchází o půjčku či hypoteční úvěr. Používané registry máme tři:

  • BRKI – Bankovní registr klientských informací
  • NRKI – Nebankovní registr klientských informací
  • SOLUS – Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům

Kde si půjčit i s vroubkem?

Žít s vroubkem rozhodně není snadné, ale každý ví, co činí, pokud není zbaven svéprávnosti a vlastní OP. Pokud víme, že budeme schopni dostát všem svým závazkům, existují nebankovní společnosti, kde je velká šance získat půjčku.

Půjčka Hyperfinance – okamžité porovnání mnoha nabídek

Hyperfinance půjčka pomáhá srovnat až 10 nebankovních společností, kde lze vybrat tu nejvýhodnější, jež splní veškeré vaše požadavky. Úrok startuje na 7% a na výběr máte půjčku bez registru, dokládání příjmu a zbytečných byrokratických překážek. Rozhodnout se pro tu správnou můžete podle rychlosti vyřízení, výše splátek, délky splácení i úroku.

Hodnocení: 100%

  • oslovení až 10 půjček najednou
  • peníze velmi rychle
  • férové a transparentní podmínky

Výše půjčky:
4 000 – 250 000 Kč

Blesková půjčka – okamžitá půjčka až 4 500 Kč

Bleskovou půjčku poskytuje společnost Hyperia a jak samotný název vypovídá, jde o půjčku, která je vyřízená bleskově. Žádat o ní mohou jednak zaměstnanci s trvalým příjmem a bezproblémovou platební historií, ale také nezaměstnaní a klienti označení za problémové. Máte-li tedy z minulosti vroubek, zde máte vysokou pravděpodobnost, že vám peníze půjčí.

Hodnocení: 100%

  • flexibilní půjčka
  • půjčka přímo na míru
  • peníze velmi rychle

Výše půjčky:
500 – 20 000 Kč

Půjčky pro zadlužené? I pro dlužníky existují půjčky 4.73/5 (94.67%) 15 votes

Publikováno: 25. November, 2015

Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 11/02/2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti od 1.12.2016 povinné žádat doložení příjmů žadatelů o půjčku i nahlížet do registrů dlužníků. Je tak možné, že informace uvedené v tomto článku již nejsou aktuální.

This entry was posted in Články

Rychlá půjčka

Půjčka: 500 - 4 500 Kč

Splatnost: 1 - 30 dní

Půjčka bez ručitele:
Bezúčelová půjčka:
Rychlá půjčka: