• Půjčka pro nezaměstnané

Půjčka pro nezaměstnané

Blesková půjčka

Výše půjčky:
500 – 12 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Typ:
nebankovní

Zaplo půjčka

Výše půjčky:
1 000 – 8 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Typ:
nebankovní

CreditOn půjčka

Výše půjčky:
500 – 8 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Typ:
nebankovní

Půjčkomat půjčka

Výše půjčky:
1 000 – 10 000 Kč

Splatnost:
5 – 31 dní

Typ:
nebankovní

Ferratum půjčka

Výše půjčky:
2 500 – 35 000 Kč

Splatnost:
1 – 45 dní

Typ:
nebankovní

Aktualizace: Dle novely zákona o spotřebitelském úvěru jsou všechny bankovní i nebankovní společnosti povinné nahlížet do registrů dlužníků a požadovat doložení příjmu.

I lidé bez práce mají v současné době možnost získat půjčku pro nezaměstnané, která může krátkodobě pokrýt jejich výdaje na živobytí nebo nákup služeb a různých výrobků. Jde o finanční produkty, u kterých vítězí především rychlost a minimální požadavky na schválení.

Peníze jsou tedy odesílány ihned na účet. Zvolit lze i peněžní poukázku (bez bankovního účtu). Půjčka pro nezaměstnané je ostatně provázena řadou „bez“, jež ocení každý, kdo nemá stálou práci.

Půjčka v hodnotě až 20.000,- Kč

Finance tohoto typu jsou poskytovány spoustou peněžních společností, u kterých se může lišit rozsah osobního úvěru. Jeho hodnota však započíná na 500,- Kč a končí až na 20.000,- Kč. Doba splatnosti rychlé půjčky bývá obvykle kolem 30 dnů.

Půjčka pro nezaměstnané sebou přináší hned několik kladů, které je třeba zmínit.

  • Peníze jsou odesílány na účet zdarma
  • Finance ihned do několika hodin po schválení
  • Úvěr je poskytován bez registru a skrytých poplatků

Praktická inzerce půjček pro nezaměstnané

Chcete-li si také zlepšit svůj rodinný rozpočet nebo zaplatit složenky na konci měsíce, neváhejte využít této inzerce úvěrů, v níž figurují pouze prověřené a dlouhodobě solidní společnosti. Finanční subjekty, jež poskytují peníze na účet s naprosto benevolentními podmínkami získání.

Zvolte si peněžní nabídku od firmy, která vás zaujme a proveďte vyplnění snadného a nezávazného online formuláře. Vyčkejte na kontakt příslušného pracovníka a dokončete s ním proces schvalování.

Rychlá půjčka ihned a zdarma

Život bez peněz není život, a proto je tu půjčka pro nezaměstnané, která vám může pomoci. Spolehněte se na férové jednání, profesionalitu a vstřícnost. Získejte peníze, které můžete upotřebit k libovolným účelům. Nebankovní rychlá půjčka je totiž bezúčelová, tedy na všechno.

Půjčka pro nezaměstnané 5.00/5 (100.00%) 1 vote